Wynajem długoterminowy

Cennik:

Długoterminowy wynajem sprzętu kajakowego (minimum 1 dzień):

Obowiązuje do 15.10.2020r.


Kajak dwuosobowy

(z kompletem wioseł i kamizelek)

1 dzień

80 zł

2 - 4 dni

65 zł

za dzień

5 dni i więcej

50 zł

za dzień

+ 10 zł/dzień siedzenie + kamizelka ratunkowa dla mniejszych dzieci maks. 5 lat, które mogą pływać z rodzicami jako trzecia osoba w kajaku.

+ 10 zł/dzień worek wodoszczelny poj. 15L lub beczka wodoszczelna (plastikowa zakręcana) poj. 26 litrów

+ 10 zł/dzień dodatkowe wiosło

+ 15 zł/dzień dodatkowa kamizelka

Termin „dzień”: oznacza wynajęcie kajaka w godzinach pracy wypożyczalni (najpóźniej do godziny 20-tej) i zwrócenie go do godziny 10-tej dnia następnego. Pierwszy „dzień” liczony jest z momentem pobrania kajaka. Każdy kolejny „dzień” liczony jest z momentem przekroczenia ostatecznej godziny zwrotu dnia następnego (za wyjątkiem sytuacji, gdy kajak wynajęty na jeden „dzień”, odbierany jest od nas dnia poprzedzającego, ale pod koniec naszej pracy tj. po godzinie 18-tej).

Przykład: Wynajmując kajak o godzinie 19-tej i oddając go do godziny 10-tej pojutrze, liczymy jako jeden „dzień” pomimo, że wynajmujący ma u siebie kajak przez 2 dni. Natomiast wynajmując kajak o godzinie 16-tej i zwracając go dnia następnego o godzinie 13-tej liczone jest jako wynajęcie na 2 dni.

Jak wypożyczyć kajak:

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce kontakt. Napisz ile kajaków potrzebujesz i na jaki okres czasu. My sprawdzimy dostępność w tym terminie i odpowiemy mailowo podając jednocześnie numer konta bankowego do wpłaty zadatku w wysokości 30% całej kwoty wynajmu. Jeśli wszystko jest OK i mamy twoją wpłatę to twoja rezerwacja czeka na odbiór w ustalonym terminie.

Wypożyczając kajak akceptujesz Regulamin