Zorganizowane spływy kajakowe

Naszą ofertę kierujemy do osób zainteresowanych wynajmem kajaków w granicach administracyjnych Krakowa i Skawiny. Organizujemy spływy kajakowe przede wszystkim po Wiśle i Skawince oraz na życzenie klienta po innych rzekach indywidualnie ustalonych.

Ideą spływów zorganizowanych jest płynięcie w grupie z przewodnikiem kajakowym lub instruktorem kajakarstwa, który czuwa nad bezpieczeństwem podczas trwania spływu oraz nad całością imprezy, tak by uczestnik mógł skupić się jedynie na czerpaniu przyjemności z płynięcia kajakiem i spędzania wolnego czasu.

Spływy zorganizowane to dowóz i odbiór kompletnego sprzętu kajakowego z punktu startowego i docelowego, zapewnienie opieki na wodzie i pełna informacja nt. niezbędnego wyposażenia, zachowania na rzece, zasad płynięcia, sterowania kajakiem i oczywiście bezpieczeństwa. Kajaki w tej formie są adresowane dla rodzin z dziećmi i osób, które po raz pierwszy mają styczność z kajakiem na rzece. Ponad to dla wszystkich którzy czują się bezpieczniej gdy ktoś czuwa w pobliżu.

W naszej stałej ofercie znajduje się spływ ze Skawiny do Tyńca odbywający się po dwóch rzekach Skawince, a następnie Wiśle. To świetna propozycja spływu w pobliżu Krakowa dającego już poczucie dzikości przyrody pomimo, że biegnie częściowo przez miejskie aglomeracje. Więcej znajdziesz tutaj:

Kolejną oferowaną przez nas możliwością kajakowych przygód są spływy po centrum miasta …. cdn.