O nas

Wywodzimy się z Akademickiego Klubu Turystyki Kajakowej „Bystrze” z siedzibą przy AGH w Krakowie, klubu z 45-letnimi tradycjami, specjalizującym się od lat w kajakarstwie górskim. Tam rozpoczynając od kursu, a w późniejszych latach ów kursy prowadząc w roli instruktorów, organizatorów, aż po lata prowadzenia całego klubu na wielu stanowiskach w zarządzie, postanowiliśmy zająć się kajakarstwem skierowanym do szerszego grona odbiorców tzw. kajakarstwem powszechnym.

Naszym celem jest wprowadzenie Was do świata kajaków w sposób najbardziej profesjonalny jak to możliwe z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i wykorzystaniem całej wiedzy i doświadczenia jakie zdobywaliśmy przez ostatnie lata. Chcemy pokazać Wam, że kajaki są dla każdego (od najmłodszych po najstarszych) i że ta forma rekreacji jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Otwierając firmę, która łączy naszą pasję z pracą, chcemy aby kajakujemy.pl kojarzyło Wam się przede wszystkim z fantastycznie spędzonym czasem oraz bogatą ofertą kajakową w postaci spływów, imprez, wynajmu i sprzedaży. Mamy Wam wiele do zaoferowania i liczymy, że razem z nami będziecie przemierzali kolejne kilometry malowniczych polskich rzek w poszukiwaniu nowych wrażeń i ciekawych widoków.

Na naszych spływach dostajecie najnowszy sprzęt, świetną organizację i przede wszystkim opiekunów z doświadczeniem, którzy w kryzysowych sytuacjach nie zostawią Was samym sobie. Posiadamy stopnie instruktorskie Polskiego Związku Kajakowego i co najważniejsze… nie jesteśmy anonimowi.