„Ćwicz w Zieleni”

W połączeniu z Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie będziemy dla Was organizować zajęcia Nordic Walking w Parku nad Zalewem Nowohuckim. Tegoroczne zajęcia odbywać się będą o godzinie 10:00 w każdą Środę począwszy od 6.06 do 05.09 przez jedną godzinę. To wspaniała okazja by zaznajomić się z tą fińską techniką chodzenia z kijami oraz poćwiczyć z nami do czego szczerze zachęcamy.

 

Co potrzebujesz:

By uczestniczyć w zajęciach zalecamy strój sportowy lub inny wygodny strój dostosowany do warunków pogodowych oraz obuwie pełne np. adidasy (obowiązkowo). Prosimy wszystkich, którzy posiadają własne kije dedykowane do ćwiczeń Nordic Walking o ich przyniesienie. Mamy możliwość wypożyczenia odpowiednich kijów, ale w ograniczonej ilości i chcielibyśmy przeznaczyć je dla tych, którym takiego sprzętu brakuje. W wypożyczaniu kijów decyduje zasada: kto pierwszy ten lepszy 🙂

Przypominamy o wodzie do picia, gdyż jej nie zapewniamy. Osoby niepełnoletnie od 16-go roku życia muszą mieć przy sobie zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Młodsi uczesnicy (poniżej 16-go roku życia) mogą z nami chodzić razem z opiekunem, który bierze za nich odpowiedzialność. Ubezpieczenie w czasie zajęć we własnym zakresie.

Należy także zapoznać się Regulaminem zajęć.

 

Zajęcia Nordic Walking z KAJAKUJEMY.PL odbywają się od 2019 roku pod marką „Super Nordic Walking”
Informacje tutaj: www.SuperNordicWalking.pl