Szybkimi krokami zbliża się 7 Wodna Masa Krytyczna w Krakowie. Tuż po Krakowskich Wiankach tj. 24 czerwca wszyscy wodniacy łączą swoje siły by wypełnić Wisłę po brzegi swoimi autorskimi jednostkami pływającymi. Z pewnością będzie kolorowo i ciekawie, jednak wydarzenie to nie jest zarezerwowane jedynie dla niedoścignionych konstruktorów. Wodna Masa Krytyczna zrzesza wszystkich kochających pływać po wodzie, dlatego spotykamy tu mnóstwo kajaków, łódek, pontonów zgodnie z zasadą im więcej uczestników tym lepiej. Każdy może wziąć udział w Wodnej Masie Krytycznej do czego szczerze zachęcamy.

Jako, że idea kajakujemy.pl wspaniale wpisuje się w tą inicjatywę przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną na wypożyczenie kajaka byście mogli znaleźć się w samym środku tego wydarzenia.

Za 50 zł możecie u nas wypożyczyć kajak dwuosobowy na cały spływ w komplecie z kamizelkami asekuracyjnymi i wiosłami. W tym pełna obsługa tj. dowóz kajaków na Start i odbiór na Mecie.

Zachęcamy zabrać na ten spływ najmłodszych dla których mamy specjalne wstawki/foteliki do kajaka. Dzięki temu możecie bezpiecznie „przewieźć” swoje pociechy (max 5 lat) jako trzecią osobę w kajaku za dodatkowe 10 zł. Oczywiście dzieci dostają od nas kamizelki ratunkowe.

Wszystko możesz rezerwować przez formularz na http://kajakujemy.pl/kontakt/ wybierz w temacie: „7 Wodna Masa Krytyczna”.

Kto pierwszy ten lepszy! Ilość naszych żółto-zielonych kajaków ograniczona 🙂
 
7 Wodna Masa Krytyczna

Harmonogram 7 Wodnej Masy Krytycznej w dniu 24.06.2018r.

11:30 – zajęcia dla najmłodszych organizowane przez Muzeum Inżynierii Miejskiej. Bulwar Rodła na Salwatorze przy ujściu Rudawy do Wisły.
12:00 – Zbiórka. Bulwar Rodła na Salwatorze przy ujściu Rudawy do Wisły.
13:00 – START. Bulwar Rodła.
Na wodzie koncert HiQ z niespodzianką, performans „Siostry Rzeki”, konkurs na najciekawszy pojazd pływający.
16:00 – META. Kazimierz, okolice Kładki O. Bernatka.
18:00 – Afterparty w Muzeum Inżynierii Miejskiej
19:00 – Koncert „WaDaDa”
20:00 – Koncert „AtomicGypsy”
21:00 – Dj set w wykonaniu „Estropical”

ZAPRASZAMY !