Wypożyczalnia

Naszą ofertę kierujemy zarówno do tych, którzy mają już za sobą pierwsze doświadczenia z kajakami, jak i do tych, którzy swą przygodę z nimi dopiero zaczynają. Do Waszej dyspozycji oddajemy zupełnie nowy sprzęt kajakowy tj. dwuosobowe kajaki turystyczne, kamizelki asekuracyjne oraz wiosła.

Przedstawiamy dwie propozycje wypożyczeń:

Pierwsza propozycja, to wypożyczalnia na plaży miejskiej „PrzyStań na plaży” w Krakowie. Tutaj można wypożyczyć kajak na godziny. Daje to okazję oswojenia się z kajakiem, wypróbowania swoich sił na rzece i obejrzenia Wawelu z poziomu wody. To także szczególna okazja spędzania wolnego czasu z dziećmi i dostarczenie im zupełnie nowych wrażeń.

Druga propozycja, to wynajem długoterminowy. Tu dajemy możliwości nieograniczone. Możesz wrzucić sprzęt na auto i wybrać się w nieznane. Spędzić fantastyczny weekend nad jeziorem lub pełną wrażeń wyprawę kajakową jakąś dziką, nieznaną rzeką, mając przez ten czas kajak tylko dla siebie. Reszty nie trzeba tłumaczyć, taką możliwość należy wykorzystać 🙂

Dodatkowe informacje oraz cenniki znajdziesz poniżej lub w zakładkach menu „Wypożyczalnia”.

Tych wszystkich którzy złapali kajakowego bakcyla i zapragną posiadać swój prywatny sprzęt kajakowy zapraszamy do zakładki Sprzedaż.