SuperNordicWalking

SuperNordicWalking to projekt obejmujący ogólnorozwojowe, kondycyjne oraz rehabilitacyjne ćwiczenia przy użyciu specjalnych kijów do Nordic Walking. Ćwiczenia są prowadzone zgodnie ze sztuką i obecnie panującymi trendami w NW.

SuperNordicWalking to także profesjonalni instruktorzy potrafiący dopasować intensywność ćwiczeń do grupy i indywidualnych możliwości każdego uczestnika zajęć. Nasze ćwiczenia pomogą Ci nabrać kondycji, usprawnić motorykę (koordynację), schudnąć, poprawić krążenie i wiele, wiele innych prozdrowotnych aspektów Nordic Walking. Nauczymy Cię efektywnie chodzić z kijami tak byś mógł/mogła samodzielnie uprawiać ten sport również poza zajęciami wykorzystując prawidłową technikę, która wcale nie jest taka oczywista i wymaga odpowiedniego przygotowania.

Pamiętaj! Prawidłowej techniki chodzenia z kijami nie nauczysz się po obejrzeniu filmu na youtube.

Profesjonalny instruktor pomoże Ci wyeliminować drobne błędy, które na dłuższą metę mają olbrzymie znaczenie przy aktywizacji wszystkich partii Twojego ciała, umożliwiając lepsze wykorzystanie poświęconego czasu i szybsze osiągnięcie zamierzonego efektu. Na naszych zajęciach dowiesz się także jak dobrać prawidłowo sprzęt i na co zwrócić szczególną uwagę, by kolejne przechodzone kilometry doprowadziły Cię do celu.

SuperNordicWalking to także społeczność, wydarzenia, wyjazdy i osobna dziedzina sportowa prowadzona przez KAJAKUJEMY.PL by dać Ci sposobność spędzenia wolnego czasu nie tylko na wodzie. Cały czas się rozwijamy i mamy nadzieje, że z biegiem czasu staniemy się jednym z bardziej wiarygodnych źródeł wiedzy o Nordic Walking w Polsce. Równolegle prowadzimy prace nad serwisem www.supernordicwalking.pl mając nadzieję na jego szybką odsłonę. Do tego czasu po wszelkie informacje na temat Nordic Walking zapraszamy na nasz profil na facebooku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć Nordic Walking prowadzonych w Krakowie. Nie ma u nas ograniczeń wiekowych, wystarczą tylko chęci by ruszyć się z domu i spróbować czegoś nowego pod okiem instruktora.

AKTUALNOŚCI

Czas na krok w Nowy Rok !

Życzymy wszystkim wytrwałości w tegorocznych postanowieniach, aby Wam nie brakło samozaparcia i byście osiągnęli upragniony cel. Mamy nadzieję, że już od wiosny będziemy mogli przyczynić się do Waszych sukcesów. Do…